DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O nas

O NAS Wybierz kompleksową ofertę

Co różni nas od innych firm oferujących body leasing, team leasing i narzędzia do automatyzacji pracy contact center?

U naszych korzeni leży body leasing konsultantów contact center. Jako, że zawsze stawialiśmy na jakość, szybko musieliśmy poznać specyfikę tej branży, aby mieć pewność, że w naszej ofercie znajdą się najlepsi specjaliści obsługi klienta, którzy w pełni spełnią oczekiwania naszych partnerów biznesowych. To właśnie wtedy zauważyliśmy konieczność poszerzenia naszej oferty o narzędzia do automatyzacji pracy contact center, żeby mieć pewność, że mamy dla naszych klientów kompleksowe rozwiązania dla contact center.

Wykorzystując swoje doświadczenie w budowaniu zespołów contact center, stworzyliśmy zespół specjalistów IT, który przygotował dla naszych partnerów biznesowych rozwiązania, które pomagają jednocześnie zmniejszyć koszty operacyjne i usprawnić obsługę klienta. Początkowo technologie, nad którymi pracujemy, takie jak: chatbot, voicebot, czy ASR, były ciekawostkami w branży contact center. Dziś są już praktycznie standardem, w organizacjach, które chcą pozostać na rynku konkurencyjne. Dodatkowo, znając branżę obsługi klienta, tworząc nasze oprogramowanie nie poruszaliśmy się po omacku. Wiedzieliśmy czego oczekują użytkownicy tego rodzaju narzędzi. Dlatego też, tak jak dobieramy zespół do spraw obsługi klienta do potrzeb projektu, który będzie realizował, tak tworzymy nasze chatboty, voiceboty i narzędzia ASR z myślą o potrzebach ich użytkowników.

Tworząc nasz zespół IT zauważyliśmy, że potrafimy nie tylko znajdować osoby posiadające odpowiednie kompetencje miękkie, potrzebne w pracy z klientem, ale też pozyskiwać wykwalifikowanych specjalistów IT. Wtedy też zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą ofertę o body leasing specjalistów IT.

Nasi specjaliści IT posiadają doświadczenie w pracy z największymi markami na rynku, często będącymi liderami w swoich branżach. Dlatego, decydując się na body leasing specjalistów IT, których oferujemy, wybierasz sprawdzonych programistów i programistki, którym niestraszna jest praca w dynamicznym środowisku biznesowym.

Cyber Center to coś więcej niż pośrednik w budowaniu zespołów specjalistów i dostarczyciel oprogramowania. Wybierając naszą ofertę, stawiasz na sprawdzone i doceniane na rynku narzędzia do automatyzacji pracy contact center, jak i doświadczonych specjalistów z branży IT i contact center, którzy zapewnią realizację postawionych przed nimi celów biznesowych. Wiemy czego potrzebujesz, bo sami tego szukaliśmy.

Skontaktuj się z nami

Powróć do Góry